Plovoucí podlahy

foto

Zajišťujeme dodávku a položení těchto druhů podlah:

- laminátové podlahy

- korkové podlahy

- dřevěné podlahy

- podlahy z PVC, marmolea

 

 

 

    LAMINÁTOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY

 

Patří mezi nejrozšířenější podlahové krytiny, stále probíhá jejích modernizace a vylepšování. Laminátová podlaha je zvláště vhodná do prostorů, jako jsou pronájmy bytů, kanceláří, kde se dá využít jejich "volné" položení a uvézt po skončení pronájmu prostor do původního stavu. Lamino se též hodí, kde je komplikovaný podklad a nelze řádně připravit podklad pro jiné krytiny.

 

    MARMOLEUM / MARMORETTE / PŘÍRODNÍ LINOLEUM

Splnění vysokého stupně hygienické náročnosti je podpořeno celistvostí a hladkostí povrchu, kdy jsou jednotlivé spáry svařeny jednobarevnou nebo vícebarevnou svařovací šňůrou v základní barvě krytiny, a také kompletním systémem zakončení materiálu u stěn pomocí vytahovaného soklu. Uživatelského komfortu je dosaženo pocitem tepla pod nohama a současně i snížením hlučnosti a navozením tichého prostředí, včetně docílení kročejového útlumu. Marmoleum a Marmorette jsou obchodními značkami pro přírodní linoleum.

 

    VINYLOVÉ PODLAHY

Díky hladkému a neporéznímu povrchu je vysoce odolná vůči chemikáliím a jednoduchá na údržbu.  Vykazují stálé hodnoty i po dlouhé době používání. Vinylové podlahy se výborně uplatní jak ve Vašem domově, tak i v prostorách, kde je vyžadován vysoký stupeň hygenické čistoty nebo ve velmi zatěžovaných průmyslových prostorách. Ekonomicky výhodná i pro členité prostory! Vhodnost pro podlahové vytápění (teplovodní) Garance 15let!

 

Reference

hoblikova

Realizována Srpen 2014

Opavská 4-6, Brno

Realizována Srpen 2010

Brno - Husovice

Realizována Duben 2010

Brno - Bystrc

Realizována Listopad 2009

Marmoleum clik 90x30 van gogh